. O nás | Valfia  

O nás

Lucie Valentová

manažerka dotačních projektů

Lucie Valentová je specialistkou v oboru odpadového hospodářství se zaměřením na opětovné využití organické hmoty vzniklé z domovních a provozních odpadů. Je odbornicí na kompletní proces kompostování ve všech jeho stupních včetně potřebné techniky. Během své dosavadní odborné činnosti zpracovala řadu úspěšných žádostí o dotace včetně jejich následné administrace.

Lucie je aktivní v environmentálním vzdělávání a v současné době působí jako lektorka na Západomoravské vysoké škole v Třebíči.

Lucie má vzdělání v odpadovém hospodářství, ve kterém patří k největším odborníkům v ČR.

Lada Fialová

manažerka dotačních projektů

Lada Fialová je odbornicí v přípravě projektových žádostí a jejich managementu v různých oborech činností. Je držitelkou mezinárodního certifikátu projektového managementu IPMA C, který je zárukou vysoké kvality odvedené práce. Lada má zkušenosti z oblasti zemědělského výzkumu, práce pro nadnárodní společnost (Syngenta Czech, s.r.o.) a projektového managementu ve špičkovém mezinárodním centru výzkumu CEITEC Brno. Má za sebou přípravu a management řady projektů nejen v rámci operačních programů ESF, ale i projektů mezinárodní spolupráce (Kontakt II, Norské fondy, Horizont 2020, TAČR aj.)

Lada má vzdělání v oboru šlechtění rostlin a jejím primárních zaměřením je rostlinná výroba.

Jak vznikla naše agentura

Rozrůstáme se

Z 31 podaných žádostí o dotaci napříč všemi oblastmi bylo 30 úspěšných. Na výsledek dalších 10 podaných žádostí stále čekáme a jsme přesvědčené, že i tyto si připočítáme ke schváleným. Je to úžasný výsledek, který odměnil naše celoroční úsilí a mravenčí píli.

Máme novou kancelář

Z1. 7. 2015 Od května 2015 jsme si pronajaly novou kancelář v Rousínově – část Rousínovec, na ul. Rudé Armády 646/47. Nachází se hned vedle železničního přejezdu v budově fy Framoz, ve které je také cyklistická prodejna.

Novinky ze života firmy aneb Valfiácký blog

Tak jsme přežily první výzvu. Přišla trochu nečekaně a s ní zástup klientů toužících po svozu bioodpadů, kompostárně anebo zavedení třídění odpadu v obci. Samé bohulibé záměry, a proto jsme nečekaly a pustily se do práce. Konečný počet projektů 23 nás trochu zaskočil a prověřil naši schopnost efektivní práce. Ta se s postupem času zefektivňovala až na úroveň sepisování všech možných dokumentů a jejich skládání do pěti hodin do rána.

Jak vznikla naše firma

V listopadu 2014 jsme my (Lada & Lucie) společně založily naši firmu pod názvem Agentura ValFia, s.r.o. Jejímu vzniku předcházela poměrně dlouhá geneze od počátečního nápadu přes diskuse o možnostech, které se nabízejí až po konečné rozhodnutí firmu založit. O našich začátcích, úspěších i věcech, které se ne úplně podařily, se chceme s Vámi podělit prostřednictvím tohoto blogu.

Kompostování

Dotace
pro kompostování

Od nápadu k návrhu řešení, realizaci, administraci, vypsání veřejné zakázky až po úspěšné ukončení projektu. Balíček služeb na klíč nebo podle přání klienta.

Chci dostávat nabídky DOTACÍ
X

Přihlášení k odběru informací o dotacích pro kompostování

Vaše jméno*:

Telefon:

Váš email*:

Doplňující informace:

  

Kontrolní otázka: 1+1=? 

Technika

Dotace
pro zemědělce

Široká škála strojů pro komunální sféru, zemědělství a lesnictví dle aktuálních výzev.

Chci dostávat nabídky DOTACÍ
X

Přihlášení k odběru informací o dotacích na pro zemědělce

Vaše jméno*:

Telefon:

Váš email*:

Doplňující informace:

  

Kontrolní otázka: 1+1=? 

Další záměry

Dotace
na další záměry

Kompletní administrace a management veškerých projektových žádostí a běžících projektů.

Chci dostávat nabídky DOTACÍ
X

Přihlášení k odběru informací o dotacích na další záměry

Vaše jméno*:

Telefon:

Váš email*:

Doplňující informace:

  

Kontrolní otázka: 1+1=? 

ZŮSTAŇTE S NÁMI V KONTAKTU

Volejte na tel +420 777 081 578, nebo pište na valentovazavinacvalfia.cz.

© 2014 Valfia. Všechna práva vyhrazena.